• enterprise architect ceny

 • enterprise architect ceny

 • tl_files/bannery/edukacja_baner_nowy.jpg

Enterprise Architect

Enterprise Architect (EA) firmy Sparx Systems to wysokiej jakości narzędzie, wspierające w sposób kompleksowy proces wytwarzania oprogramowania. Zapewnia zespołom projektowym obsługę całego cyklu życia oprogramowania od gromadzenia wymagań poprzez analizę, modelowanie biznesowe i dziedzinowe z uwzględnieniem definiowania przypadków użycia klas i komponentów. Enterprise Architect doskonale wspiera proces wytwarzania oprogramowania również w obszarach projektowania, generowania kodu, inżynierii odwrotnej oraz testowania i dokumentowania projektów.

Enterprise Architect jest najczęściej wybieranym narzędziem, spośród całego wachlarza narzędzi CASE (ang. Computer Aided System Engineering). Firma Sparx Systems sprzedała już ponad 300 000 licencji na całym świecie. Narzędzie wykorzystywane jest do tworzenia oprogramowania między innymi przez instytucje finansowe, telekomunikację, transport, badania, sprzedaż i elektronikę. Idealnie sprawdza się także do nauki modelowania za pomocą języka UML w szkolnictwie i w firmach treningowych na całym świecie.

Enterprise Architect jest dostępny dla systemów operacyjnych: platformy Windows, Linux oraz MAC. Enterprise Architect firmy Sparx Systems oparty jest na ogólnodostępnych i otwartych standardach oraz notacjach: UML, BPMN, SysML, SOAML, TOGAF i siatka Zachmana.

Więcej informacji:

 • Enterprise Architect w liczbach

  Ponad 300 000 sprzedanych licencji.

  Używany w ponad 130 krajach.

  Przetłumaczony na wiele języków (w tym chiński, japoński, niemiecki oraz hiszpański).

  160 firm partnerskich na całym świecie.

  Zdobywca ponad 100 prestiżowych nagród przyznawanych przez organizacje ze świata IT.